Ženy vezou tři výhry ze čtyř zápasů
Poslední předprázdninové kolo 2. softballové ligy žen se odehrálo o uplynulém víkendu v Blansku. Naše hráčky zde předvedly výborné výkony a domů si odvezly tři cenná vítězství.
Úvodní sobotní duel s domácí Olympií Blansko se nesl v jasné režii našich žen. Dařilo se nejen na pálce, ale také v obraně, díky čemuž si postupně vypracovaly pohodlný náskok. Konečné skóre 10 : 2 potvrdilo jejich dominanci. Ve druhém sobotním utkání nastoupily ženy proti Pasos Pardubice. I tento zápas měl podobný průběh – tým těžil z kvalitní pálky a dobré práce v poli. Výsledkem bylo vítězství 13 : 6.
Nedělní program zahájil opět souboj s Pardubicemi. Tentokrát šlo o vyrovnanější utkání, avšak naše hráčky si udržely pevné nervy a výhrou 8 : 4 si připsaly třetí víkendový triumf. Závěrečný zápas proti domácí Olympii však nevyšel podle představ. Pálkařky se nedokázaly prosadit, chyběly odpaly a s nimi i body. Výsledkem byla prohra 2 : 8, jediná kaňka na jinak velmi povedeném víkendu.
Ženy si z Blanska odvážejí tři vítězství a jednu porážku, a před letní pauzou jsou na průběžném osmém místě.
Kompletní výsledky turnaje na webu ČSA
Autor článku: Michal Doležel